לימודי עיצוב בחו"ל - IED
בית הספר הגדול באירופה לעיצוב אופנה
  כל האתר
  איטליה
  ספרד
  ברזיל
 
לימודי עיצוב בחו"ל > בית הספר לעיצוב IED > שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

מה כולל ייעוץ בנושא לימודי עיצוב בחו"ל דרך קמפוס לימודים?
ראשית כל, ייעוץ בנושא לימודי עיצוב בחו"ל דרך קמפוס לימודים ניתן חינם. יש לתאם פגישת ייעוץ ובמהלך פגישת הייעוץ תקבלו מהיועצים המנוסים אינפורמציה רלוונטית להגשת מועמדות ללימודי עיצוב בחו"ל וקבלה ללימודי עיצוב בחו"ל.
 
מתי להתחיל את תהליך הייעוץ בנושא לימודי עיצוב בחו"ל?
במידה ומדובר בלימודי עיצוב בחו"ל המתקיימים בשפות זרות (איטלקית או ספרדית), מומלץ לגשת לייעוץ בקמפוס לימודים כשנה לפני תחילת הלימודים בחו"ל.
 
האם יש צורך ללמוד עיצוב במסגרת של מכינה לפני לימודי עיצוב בחו"ל?
לא, לצורך קבלה ללימודי עיצוב בחו"ל אין צורך בידע קודם בעיצוב, אך יש צורך לעבור מכינה בשפה האיטלקית או מכינה בשפה הספרדית. המכינה ללימודי השפה איטלקית והמכינה ללימודי השפה הספרדית מתקיימות כמספר חודשים בארץ בקמפוס ברמת אפעל או בחיפה ולאחר סיום המכינה בארץ, יש לעבור מכינה בת חודש באיטלקית או מכינה בספרדית במדינה בה מתקיימים לימודי העיצוב. המכינה באיטלקית מתקיימת במילאנו או פירנצה או רומא והמכינה בספרדית מתקיימת במדריד או ברצלונה.

מהם תנאי הקבלה ללימודי עיצוב ב-IED?
תנאי הקבלה ללימודי עיצוב ב- -IED בית הספר הגדול באירופה לעיצוב ואופנה הם: מבחן שפה והצגת תעודת בגרות (לצורך קבלה ללימודי עיצוב בחו"ל לא חייבים תעודת בגרות מלאה).
 
איזו תעודה מקבלים בסיום לימודי עיצוב ב-IED?
בסיום לימודי עיצוב ב-IED מקבלים דיפלומה על סיום קורס 3 שנים בלימודי עיצוב בבתי הספר IED בתחום המבוקש בעיצוב.
 
מי מסדר את ויזה סטודנט ללימודי עיצוב בחו"ל?
קמפוס לימודים, במסגרת ייעוץ לימודים, מטפלת בתהליך הכולל של הוצאת ויזה לסטודנטים ללימודי עיצוב בחו"ל ללא עלות בכלל מצד הסטודנט
 
האם ניתן לשלב בין עבודה בחו"ל ללימודים בחו"ל?
עבודה בחו"ל לסטודנטים אפשרית ברגע שלסטודנט יש ביד ויזה מסוג D (ויזת סטודנט). כמו כן, חשוב לציין שעם ויזת סטודנט ניתן על פי חוק לעבוד בחו"ל עד כ- 20 שעות עבודה שבועיות.
 
באיזו רמה יש לדעת את השפה האיטלקית במידה ויוצאים ללימודי עיצוב באטליה?
יש לדעת את השפה האיטלקית בעת לימודי עיצוב בחו"ל ברמת ידיעת שפה של סטודנטים (רמה 5 בסולם השפה האיטלקית, למשל). בנוסף, ניתן ללמוד הרבה מאוד קורסים במהלך לימודי עיצוב בחו"ל באיטליה גם באנגלית ברמת ידיעה של 4 יחידות לימוד.
 
האם יש צורך להגיע לבית הספר לפני הגשת המועמדות או בעת המיונים ללימודי עיצוב בחו"ל?
יש צורך לעבור מכינה בשפה שבה מתקיימים הלימודים, במידה והם לא מתקיימים באנגלית. מלבד זאת, אין צורך להגיע למוסד הלימוד לפני הגשת המועמדות ללימודי עיצוב בחו"ל או במהלך המיונים ללימודי עיצוב בחו"ל.
 
כמה זמן נמשכת שנת לימודי עיצוב בחו"ל?
שנת לימודים של לימודי עיצוב בחו"ל מתחילה בחודש ספטמבר או אוקטובר תלוי בשפת הלימוד, ומסתיימת בחודש יוני / יולי, תלוי במועדי המבחנים.
 
היכן מתגוררים הסטודנטים ללימודי עיצוב בחו"ל?
קמפוס לימודים מסייעת לסטודנטים למצוא דירות שכורות בסביבת הקמפוסים.
 
מהם תנאי הקבלה למאסטר (תואר שני) בלימודי עיצוב בחו"ל בבית הספר IED?
תנאי הקבלה למאסטר בעיצוב בבית הספר IED הם: תואר ראשון בתחום העיצוב הרלוונטי שבו רוצים ללמוד מאסטר בחו"ל או לחילופין שלוש שנות לימודי עיצוב בבית הספר IED.


צור קשר
 | 
לימודי עיצוב בחו"ל - מאמרים | לימודי עיצוב בחו"ל - מפת אתר
עיצוב אתרים בניית אתר מיקסרמדיה © כל הזכויות שמורות קמפוס לימודים בחו"ל טלפון: 5354449 - 03