לימודי עיצוב בחו"ל - IED
בית הספר הגדול באירופה לעיצוב אופנה
  כל האתר
  איטליה
  ספרד
  ברזיל
 
לימודי עיצוב בחו"ל > לימודי עיצוב בחו"ל - מאמרים > לימודי עיצוב בחו"ל - ללמוד מהטובים ביותר

לימודי עיצוב בחו"ל - ללמוד מהטובים ביותר

על פי רוב אופנות הרווחות בעולם מגיעות לישראל באיחור מסוים. מי שמסתובבים בחוצותיהן של ערי בירה בעולם בכלל ובאירופה בפרט, יכולים להיווכח עד כמה מגוונת וססגונית היא מניפת האופנה - עיצובים חדשניים, רטרו, הבלחים יצירתיים, חיקויים והעתקות- פסיפס ססגוני של בדים וטקסטורות, מגוון צבעים.
לא בכדי רוצים סטודנטים ללמוד עיצוב , לרבות עיצוב פנים, בבתי אופנה מובילים ובבתי ספר ייעודיים, אשר שמם הולך לפניהם מקצה העולם עד קצהו, ואינו פוסח גם, כמובן, על ישראל.
לימודי עיצוב בחו"ל מאפשרים להתוודע אל טכנולוגיות ייצור, טרנדים, מגמות וגורמים שונים המשפיעים על האופנה וקובעים את צוויה, כותבים את התווים של הצעקה האחרונה בה.
למי ששואפים ומכוונים גבוה אל פסגת האופנה מוצע בית ספר רב מוניטין, אשר מונה 8.500 סטודנטים, בקירוב, הבאים מיותר מ-90 מדינות. עשרות אלפי הבוגרים שהעמיד המוסד עשויים להעיד על חשיבותו ועל תרומתו העצומה להפצת אופנות ברחבי העולם.


שאיפה למצוינות והשגתה


מרצים מהטובים בעולם בתחומם, המשלבים ידע עיוני רחב עם ניסיון מעשי בתחום העיצוב מציעים אתגר אטרקטיבי בתחום לימודי עיצוב. סביבה רב-תרבותית, שבה ניתן להיחשף אל תרבויות שונות ומגוונות ולספוג את ייחודן מהווה כר פורה ללימוד ולהעשרה עצמית.
בית הספר שמציע מגמות שונות להתמחות, ובהן: עיצוב פנים, עיצוב אופנה, אמנות ויזואלית, שיווק ותקשורת מאפשר לתלמידים לרכוש בסיס ידע מוצק ורחב, אשר על יסודותיו הם יכולים להתפתח, כל אחד ואחת בכיוון הרצוי להם.
חשוב לציין, כי סניפים ומרכזי לימוד של בית הספר היוקרתי IED ממוקמים בערים שהן שם דבר לאופנה ובהן: ברצלונה, מדריד, רומא, טורינו מילאנו, סאן פאולו ועוד.
אחד היתרונות של לימוד מהטובים ביותר בעולם עבור ישראלים הוא האפשרות להתוודע אל תחומי הלימוד, המרצים ואופן הלימוד מבעוד מועד, באמצעות נציגי המוסד הלימודי היוקרתי בישראל.
אופנה הוא אחד התחומים שבהם ניתן להביא לידי ביטוי את היצירתיות הגלומה  במי ששואפים להתפתח כמעצבי אופנה ולהימנות עם קובעי הטעם ועם טובעי החותם על לבושם של בני אדם רבים.
אלא שלא על היצירתיות לבדה... על מנת ליצור ולחדש בתחום האופנה - שהיא תחום שימושי - חשוב ללמוד את היסודות ואת המגמות השונות, להיפתח לממד העומק של תרבויות שונות ולאופן שבו הלבוש מבטא אותן. כל זה אפשרי במקום שבו נחשפים אל החידושים החמים ביותר בתחום האופנה.


אופנה - עונה של טעם 

 
אופנות הן כמו עונות - מתחלפות, חוזרות על עצמן... אופנה היא עונה של טעם. היא פתוחה לפירושים שונים, להוספות, לווריאציות שונות. היא כר נרחב לביטוי ולחותם אישי. אין גבול לאופנות חדשות שניתן לפתח. מי מכם שלוטשים עיניהם אל המקום שבו נוצרות אופנות ובו רוכשים ידע וכלים לפיתוחן – עשויים למצוא עניין רב ותועלת רבה  מלימוד אצל המרצים הטובים ביותר.

צור קשר
 | 
לימודי עיצוב בחו"ל - מאמרים | לימודי עיצוב בחו"ל - מפת אתר
עיצוב אתרים בניית אתר מיקסרמדיה © כל הזכויות שמורות קמפוס לימודים בחו"ל טלפון: 5354449 - 03